Kancelária v centre mesta? Je to iba o peniazoch?

Na túto otázku odpovedáme, že rozhodne nie je, aj keď je to neodlúčiteľná časť nášho “moderného” života, pretože je to platidlo. Avšak na rozbehnutie dobrej veci potrebujete hlavne osobné nasadenie. Je potrebné do toho fuknúť kus svôjho času, a hlavne presvedčenie že to pôjde a že nie ste sami :).

Ako si to predstavuješ, že to bude fungovať ?

No v prvom rade začne fungovať pravidlo “vrana k vrane sadá” alebo “príťažlivosť rovnakých pólov”. Ako sa môžeme mať ako štát, kraj, región lepšie, keď všetci povieme, to sa nedá, tu sa to nedá, to nikdy nepôjde a kopa iných negatív. Musíme si pomôcť, kupovať veci najbližšie k nám ako spotrebiteľom. Musíme pôsobiť najbližšie k domácim firmám, a robiť aj kus zadarmo pre naše okolie, niečo čo ozaj dokážeme a vieme že sme v tom dobrí.

Čo je však najdôležitejšie, aby sme neodchádzali dlhodobo preč pracovať, ale svoj potenciál zúročili u nás doma, a to v zmysle čo najviacej doma. Prečo to píšem ? Pretože u nás to začalo na kofole o spolupráci na webprojekte, prešlo kontinuálne do shareovateľného kanclu, podpísan9m zmluvy na priestory v centre Martina.

Čo teda už máte ?

doterajšia knižnica

Teraz už máme dva provizórne stoly, na ďalšie dva čakáme kým si ich prídu naši parťáci zmontovať, net pripojenie, malú knižnicu s profesnou literatúrou,  obaja prácu ktorá nás baví, a ktorou posúvame veci ďalej. Blízko svoje pracovné “kontakty”

DCIM101GOPRO

Dnes sme zohnali ďalšie dobré palety od dobrých ľudí z firmy, ktorí nás podporili a páči sa im, že sa nebojíme.

Konklužn :)

Nebojte sa ani Vy priatelia :). Onedlho máme všetky drevené stoly pekne poskladané, opracované a voľné ďaľšie pracovištia pripravené pre tých, ktorí chcú mať blízko kontakty, inšpiráciu a chcú, aby práca ostala v práci a dom ostal domovom :)

silná štvorka :)

tyger.

Comments

comments